Dış Cephe Cam Temizliği

Hizmet Detayı:

Dış Cephe ve Cam Temizliği bir işletme için önemlidir. İşletmeniz sadece en iyisi olamaz, aynı zamanda en iyi görünmesi gerekir. İyi çalışan bir tesis temiz ve düzenli olmalıdır. Bu, her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlar ve kapılardan geçen insanlara güven aşılar. Bir perakende alanı, ofis yeri veya ticari bina olsun; işletmenizin temiz ve davetkar bir görünüme sahip olmasını sağlamak LFM nin görev tanımı olup, bu hizmetten en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak olan firmadır.

Çalışanlarımız ise işlerinde son derece profesyonel, her türlü temizlik araç ve gerecini kullanabilen ve dış cephe cam temizliğinde profesyonel personellerdir. Tüm emniyet tedbirleri alınmış, sertifikalı, Doktor raporu onaylı ve 12 yıllık deneyime sahip personellerle LFM hizmetini ifa etmektedir.

Her açıdan uzman bir kadro ile çalışmakta ve iş yerleriniz için en iyi temizlik hizmetini sağlamaktadır. Gerek asansörlü dış cephe temizlik gerekse sepetli dış cam temizliği yapılsın her halükarda sizlerin istediği kalitenin çok daha üstünde bir hizmet vermekteyiz. 12 yıldır Türkiye’nin en uzun binalarının silimlerini gerçekleştirdiğimiz tecrübemizi sizinle paylaşmak adına LFM ihtiyacınızın her anında yanınızda olmaya hazırdır.