Cila Bakımı

Hizmet Detayı:

Zemin cilalama ve bakım yapmak çok önemlidir. Türüne göre zemin kaplamalarının cilalanması kristalize ve polimerize (süt cila) olarak iki farklı tür ve uygulama değişkenliği göstermektedir. Kullanımı ve yapılışı ise ; Kristalize ve eksper cila malzemeleri kullanılmaktadır. Kristalize cila makina ve çelik tel desteği ile ağır ağır olarak mermere, çini, paledyen gibi yüzeylere uygulanır. Ortalama kalıcılığı ise evlerde 3 sene işyerlerinde 1 senedir.  LFM olarak, Zemin temizlikleri; rutin bakım, koruyucu bakım, cilalama, günlük temizlik maksadıyla yapılır. Buradaki amaç yıpratıcı etkileri minimuma indirmek ve sıvıların yüzeyin dokularına erişmesini engellemek, zeminin yapısını bozacak daha sert, dayanıklı ve kaçaklara karşı daha korunaklı hale getirmek, zeminlerde çıplak göz ile görülemeyecek boyutlardaki gözenekleri kapatarak tozların yerleşmesine karşı ve temizlik uygulamaları ile rahatça alınmalarını sağlamak, zeminin estetik bakımdan daha güzel görünmesini sağlamaktır .

LFM temizlik cilalamanın bünyesinde bulundurduğu yüksek teknolojik araç ekipman ile uzun senelere dayanan bilgi birikiminin verdiği deneyimle kaliteli cilalama ve parlatma hizmeti verilebilmektedir.

Halihazırda döşenmiş yüzeylerde elde edilen bu parlaklık fabrika ve atölyelerde büyük makinalarla elde edilen parlaklıkla mutlaka aynıdır

LFM Temizlik Hizmetleri olarak hassasiyet ve profesyonellik gerektiren bu uygulama türüne ücretsiz ekspertiz ve iş bilir ekibimiz ile en muazzam sonuç odaklı profesyonel cilalama işlerinize talibiz.